Zasady współpracy

Planujesz sprzedać nieruchomość?

Z nami sprzedaż nieruchomości przeprowadzisz sprawnie i bezpiecznie.

Oglądamy nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od obejrzenia Twojej nieruchomości. Ustalimy optymalną cenę wyjściową nieruchomości, przeanalizujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uszczegółowimy warunki współpracy. Wyznaczymy agenta, który wspólnie z tobą zajmie się kompleksowo sprzedażą nieruchomości.

Podpisujemy umowę

Po omówieniu i zaakceptowaniu przez Ciebie wszystkich warunków współpracy podpiszemy stosowną umowę współpracy.

Tworzymy ofertę

Dobieramy odpowiednią strategię sprzedaży. Staramy się aby Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle innych ofert rynkowych. Zadbamy o to, by odznaczała się wyjątkowością, brakiem sztampy i zachęcała klienta do szybkiego kontaktu. Na sukces sprzedaży wpływa wiele szczegółów, a my potrafimy o nie zadbać od A do Z.

Reklama

Teraz Twoja oferta pojawi się w kilkunastu głównych portalach z branży nieruchomości. Nasi specjaliści zadbają o intensywne działania marketingowe w Internecie, promujące Twoją nieruchomość wśród szerokiej grupy odbiorców w tym również innych biur nieruchomości działających na lokalnym rynku.

Finalizujemy transakcję

Po znalezieniu nabywcy finalizujemy transakcję poprzez sporządzenie stosownej umowy przedwstępnej, kompletacji wszystkich niezbędnych dokumentów, oraz organizacją aktu notarialnego. Będziemy z tobą przy przekazaniu kluczy – najprzyjemniejszym momencie procesu sprzedaży. Sporządzimy niezbędne protokoły, dokumenty związane z rozliczeniem nieruchomości.

 

Działamy?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Invalid Email
Invalid Number

Godziny pracy

Pon-Pt: 8:00 - 19:00

Sobota: 8:00 - 14:00

box3

SKUP NIERUCHOMOŚCI

box1

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE

box2

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

Zobacz również