Oferty pracy

 Dołącz do naszego zespołu

Jesteś samodzielny, zdyscyplinowany, posiadasz wysoką kulturę osobista, lubisz współpracę z ludźmi, interesujesz się architekturą. Szukasz nowego miejsca w którym nie ograniczany przez przełożonych, będziesz wreszcie mógł rozwinąć skrzydła?

Dołącz do nas !!!

workplace-1245776_1280

ZAPEWNIAMY

blogger-336371_1280

ZAPEWNIAMY

  • NIEZBĘDNE NARZĘDZIA
  • SZKOLENIE
  • DUŻĄ SWOBODĘ DZIAŁANIA
  • DOGODNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
  • BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
home-office-336373_1280

CENIMY SOBIE

  • UCZCIWOŚĆ
  • SAMODZIELNOŚĆ
  • ZAANGAŻOWANIE
  • KREATYWNOŚĆ
  • ORYGINALNOŚĆ

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds nieruchomości komercyjnych

Specjalista ds nieruchomości mieszkaniowych

Opis stanowiska:

  • Obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji)
  • Budowanie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług

Wymagania:

  • Doświadczenie na rynku nieruchomości lub w działalności handlowej
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność, nastawienie na sukces

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Najwyższe na rynku wynagrodzenie: podstawa + prowizja (75% zysku z transakcji)

Specjalista ds wizualizacji 3D

Wymagane:

  • dobra znajomość programu Archicad
  • dobra znajomość programu do fotorealistycznych wizualizacji 3d
  • komunikatywność i terminowość
  • wysokie wyczucie estetyczne
  • nastawienie zadaniowe, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o dzieło